Tania Turystyka Podróże POLSKI BUS (POLSKIBUS.COM) - AUTOBUSEM ZA ZŁOTÓWKĘ JESIENIĄ (+ PŁATNOŚĆ, DZIECI, ANULOWANIE, KONTAKT)

POLSKI BUS (POLSKIBUS.COM) - AUTOBUSEM ZA ZŁOTÓWKĘ JESIENIĄ (+ PŁATNOŚĆ, DZIECI, ANULOWANIE, KONTAKT)

Ocena użytkowników: / 9
SłabyŚwietny 

POLSKI BUS (zwany przez wielu "busem za 1zł") wprowadza do sprzedaży swoje bilety etapami - co pewien czas poszerza dostępne kursy o kilka tygodni. Od wczoraj (05.07.2011) dostępne są bilety do 17.10.2011.

Udostępnienie kolejnej puli biletów na kursy polskiego busa jest o tyle ważne, że zawsze tylko kilka pierwszych biletów sprzedawana jest za 1zł. Kupując bilet nawet na międzynarodowe trasy (do Pragi, Bratysławy, Wiednia lub Berlina) zaraz po uruchomieniu sprzedaży można mieć je nawet za 1zł.

Przy okazji odpowiadamy na często pojawiające się pytania. Odpowiedzi na nie nie zawsze są dostępne na stronie przewoźnika, uzyskaliśmy je jednak bezpośrednio z korespondencji z Polskim Busem:

PŁATNOŚĆ: bilety autokarowe kupić można tylko na stronie polskibus.com, zapłacić za nie można prawie w dowolny sposób - za pomocą eCard - szybkim przelewem bankowym lub kartą płatniczą

ANULOWANIE: możliwy jest zwrot biletu - rezygnując z niego do 3 dni roboczych przed podróżą zapłacimy tylko 10% prowizji, później Polski Bus zwraca tylko 5% wartości biletu, możliwa jest też zmiana terminu podróży ale za odpowiednią dopłatą (wyrównanie różnicy między ceną nowego biletu a biletem zwracanym)

DZIECI: podróżują na tych samych warunkach co dorośli - niezależnie czy dziecko ma 2 czy na przykład 10 lat, płaci za bilet tak jak osoby pełnoletnie (kupujemy dla nich normalny 1 bilet)

KONTAKT: Polski Bus udostępnia numer telefonu 703 502 504 ale minuta połączenia z nim kosztuje aż 3,69zł - możliwy jest również kontakt mailowy - jak sprawdziliśmy póki co adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. pozwala na darmowe i szybkie załawienie wszystkich spraw